FRL0402JR330TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL0402JR330TS
JLCPCB Part #
C5126013
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 330mΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS