FRH2512B2700TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRH2512B2700TS
JLCPCB Part #
C49196928
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 270Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS