FRH0805D6802TSV
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRH0805D6802TSV
JLCPCB Part #
C2934250
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS