FRH0603B5101TS
MFR.Part #
FRH0603B5101TS
JLCPCB Part #
C49196686
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS