FRG1206J226TS
MFR.Part #
FRG1206J226TS
JLCPCB Part #
C3000525
Description
-55℃~+155℃ 200V 22MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS