FRG1206J126TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRG1206J126TS
JLCPCB Part #
C3000648
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS