FRG0603J476 TS
MFR.Part #
FRG0603J476 TS
JLCPCB Part #
C5159705
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS