FRG0603J107 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRG0603J107 TS
JLCPCB Part #
C7468687
Package
0603
Description
100MΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS