FRD1206J620 TS
MFR.Part #
FRD1206J620 TS
JLCPCB Part #
C2934241
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS