FRD1206J201 TS
MFR.Part #
FRD1206J201 TS
JLCPCB Part #
C2934207
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS