FRC2512J912TS
MFR.Part #
FRC2512J912TS
JLCPCB Part #
C3000640
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS