FRC2512J5R6TS
MFR.Part #
FRC2512J5R6TS
JLCPCB Part #
C3000663
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS