FRC2512J514 TS
MFR.Part #
FRC2512J514 TS
JLCPCB Part #
C2934124
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS