FRC2512J360TS
MFR.Part #
FRC2512J360TS
JLCPCB Part #
C3000587
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS