FRC2512J333 TS
MFR.Part #
FRC2512J333 TS
JLCPCB Part #
C2960774
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS