FRC2512J332 TS
MFR.Part #
FRC2512J332 TS
JLCPCB Part #
C2907580
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS