FRC2512J1R2 TS
MFR.Part #
FRC2512J1R2 TS
JLCPCB Part #
C3013329
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS