FRC2512J160TS
MFR.Part #
FRC2512J160TS
JLCPCB Part #
C5357159
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS