FRC2512J124 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2512J124 TS
JLCPCB Part #
C2934087
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS