FRC2512F9103TS
MFR.Part #
FRC2512F9103TS
JLCPCB Part #
C3013326
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS