FRC2512F86R6TS
MFR.Part #
FRC2512F86R6TS
JLCPCB Part #
C22375103
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS