FRC2512F75R0TS
MFR.Part #
FRC2512F75R0TS
JLCPCB Part #
C3000608
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS