FRC2512F68R0TS
MFR.Part #
FRC2512F68R0TS
JLCPCB Part #
C2999608
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS