FRC2512F5601TS
MFR.Part #
FRC2512F5601TS
JLCPCB Part #
C5154003
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS