FRC2512F3602TS
MFR.Part #
FRC2512F3602TS
JLCPCB Part #
C2934071
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS