FRC2512F3002TS
MFR.Part #
FRC2512F3002TS
JLCPCB Part #
C5204038
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS