FRC2512F2R40TS
MFR.Part #
FRC2512F2R40TS
JLCPCB Part #
C2934066
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS