FRC2512F2R00TS
MFR.Part #
FRC2512F2R00TS
JLCPCB Part #
C3013321
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS