FRC2512F2703TS
MFR.Part #
FRC2512F2703TS
JLCPCB Part #
C5713377
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS