FRC2512F2432TS
MFR.Part #
FRC2512F2432TS
JLCPCB Part #
C3000769
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS