FRC2512F2401TS
MFR.Part #
FRC2512F2401TS
JLCPCB Part #
C5126147
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS