FRC2512F1R80TS
MFR.Part #
FRC2512F1R80TS
JLCPCB Part #
C2960771
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS