FRC2512F1R50TS
MFR.Part #
FRC2512F1R50TS
JLCPCB Part #
C2934054
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS