FRC2512F1R00TS
MFR.Part #
FRC2512F1R00TS
JLCPCB Part #
C2999526
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS