FRC2512F1500TS
MFR.Part #
FRC2512F1500TS
JLCPCB Part #
C2934049
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS