FRC2512F1400TS
MFR.Part #
FRC2512F1400TS
JLCPCB Part #
C5713375
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS