FRC2512F1303TS
MFR.Part #
FRC2512F1303TS
JLCPCB Part #
C5121562
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS