FRC2512F1201TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2512F1201TS
JLCPCB Part #
C2999600
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS