FRC2010J820TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2010J820TS
JLCPCB Part #
C3000624
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS