FRC2010J4R3TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2010J4R3TS
JLCPCB Part #
C5154008
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS