FRC2010J392 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2010J392 TS
JLCPCB Part #
C2960925
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS