FRC2010J330 TS
MFR.Part #
FRC2010J330 TS
JLCPCB Part #
C2907564
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS