FRC2010J301 TS
MFR.Part #
FRC2010J301 TS
JLCPCB Part #
C2934021
Description
-55℃~+155℃ 200V 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS