FRC2010J300 TS
MFR.Part #
FRC2010J300 TS
JLCPCB Part #
C2934020
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS