FRC2010J2R0 TS
MFR.Part #
FRC2010J2R0 TS
JLCPCB Part #
C2960830
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS