FRC2010J221 TS
MFR.Part #
FRC2010J221 TS
JLCPCB Part #
C2974104
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS