FRC2010J202 TS
MFR.Part #
FRC2010J202 TS
JLCPCB Part #
C2907563
Description
-55℃~+155℃ 200V 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS