FRC2010J181 TS
MFR.Part #
FRC2010J181 TS
JLCPCB Part #
C2907560
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS