FRC2010J180TS
MFR.Part #
FRC2010J180TS
JLCPCB Part #
C3000575
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS