FRC2010J132TS
MFR.Part #
FRC2010J132TS
JLCPCB Part #
C5379853
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS